Оплата та доставка

Робити покупки в інтернет-магазині «Full House» - це зручно! Оформіть доставку кур'єром, і ми привеземо товар до вас додому, узгодивши дату та час.

Для того, щоб ваш товар прийшов в установлений термін і не виникало непорозумінь, перш ніж купити обладнання рекомендуємо ознайомитися з загальними правилами. Саме по ним працюють наші менеджери, виконуючи ваше замовлення.

Як це працює?
1Покладіть товар у корзину.
2Виберіть варіант доставки.
3Укажіть способ оплати.
4Чекайте на дзвінок!

Узгодимо час

Ми доставимо товар в зазначені вами день і часовий інтервал доставки, а перед приїздом зробимо попереджувальний дзвінок.

Все перевіримо

Кур'єр при вас розпакує і покаже вам товар, передасть чек, гарантійний талон та інструкцію. Уважно огляньте товар і перевірте комплектацію: ваш підпис свідчить про відсутність претензій.

Прийом без перевірки

Якщо ви приймаєте товар без відкриття упаковки і перевірки комплектності, в заявці на доставку експедитор робить позначку, що товар прийнятий без зовнішнього огляду, і ви ставите свій підпис.

Чек це головний документ! Функцію всіх документів на товар виконує чек. Він підтверджує факт і дату покупки.
Куди і як доставляє товари компанія Full-House

Компанія Full-House здійснює доставку замовлень по всій території країни. Транспортування обладнання виконується за допомогою Нової пошти. У Києві ми привеземо ваше замовлення безкоштовно за допомогою власної транспортної служби.

По місту доставка здійснюється 2 рази на тиждень. Територією України в залежності від графіку роботи Нової пошти. Якщо на нашому складі відсутній певний товар з каталогу, і ви хочете купити його на замовлення, то терміни доставки складають від 4 до 10 тижнів.

На швидкість впливає безліч факторів і тому такі замовлення обговорюються з менеджером окремо. Все опалювальне обладнання, що поставляється на замовлення, купується безпосередньо у виробника і надходить на територію країни за офіційними митними каналами з усією необхідною документацією.

Способи оплати:

Ми намагаємося максимально підвищити комфортність придбання необхідних вам товарів, тому передбачили кілька зручних способів оплати замовлення:

  • готівкою при отриманні;
  • картами Visa и MasterCard;
  • оплата за рахунком;
  • безготівковий розрахунок.

Звертаємо вашу увагу, що безготівковий розрахунок доступний тільки для юридичних осіб. При наявності товару на складі компанії оплата проводиться за фактом покупки або доставки. Якщо обладнання доставляється на замовлення потрібно внести передоплату в розмірі від 50 до 70 відсотків від загальної вартості замовлення. З клієнтом укладається договір, в якому зазначаються права та обов'язки сторін. Крім іншого, оговорюється ситуація, коли клієнт робить відмову від товару не з вини компанії. У таких випадках передоплата на замовлений товар не повертається.

Що робити якщо залишилися питання?

У разі якщо у вас залишилися додаткові питання по способу доставки або оплати товару, то ви можете зателефонувати на гарячу лінію за телефоном, вказаним на сайті. Ми завжди готові вам допомогти навіть в найскладніших ситуаціях. Також можна скористатися формою зворотного зв'язку на сайті і описати свою проблему. Наші менеджери дадуть відповідь в найкоротші терміни і надішлють докладні роз'яснення на зазначену вами пошту.

Обмін і повернення протягом 14 днів

Купили і передумали? Приймемо товар назад і повернемо гроші протягом 14 днів!Детальні умови обміну і повернення дивіться тут.