Наявність конвекторів Isan, обмежена кількість
Внутрішньопідлоговий конвектор FRT
з вентилятором

Внутрішньопідлогові конвектори опалення

Кращі внутрішньопідлогові конвектори


Внутрішньопідлогові конвектори опалення призначені для компенсації тепловтрат при панорамному склінні. Залежно від поставленого завдання радіатори, що вбудовуються, можуть взяти на себе все навантаження по обігріву приміщення і забезпечити відсутність конденсату на вікнах.


Типи радіаторів у підлогу


Характерні риси сучасного дизайну: естетика і мінімалізм. Створити функціональний простір не завжди вдається звичайними методами. Новий спосіб збереже гармонію інтер'єру кафе, офісу, квартири або будинку – це внутрішньопідлогові конвектори, ви можете підібрати систему радіусної або кутової форми, вибрати довжину для будь-яких вітражів.

Внутрішньопідлоговий конвектор опалення складається з корпусу, вбудованого в бетонну стяжку, в якому розташований мідно-алюмінієвий радіатор. За типом пристрої бувають водяними і електричними. 

фото водяних та електричних внутрішньопідлогових конвекторів

Вдале розташування створює комфортну циркуляцію повітря: без протягів, вологості, запотівання склопакетів, що особливо актуально в дерев'яному будинку. Тонкі моделі економічно включаються в простір. У Full-House можна купити внутрішньопідлогові конвектори різної висоти і ширини з примусовою циркуляцією (вентилятором) і природною конвекцією (безвентиляторні) за ціною виробника.

Типи внутрішньопідлогових конвекторів:

 • Електричні;
 • Водяні;
 • Без вентилятора;
 • З вентилятором.

За призначенням внутрішньопідлогові конвектори бувають для вологих приміщень і сухих приміщень. Деякі марки передбачають функцію припливної вентиляції: повітря надходить з вулиці, і нагрівається до заданої температури.

ВАЖЛИВО!Довжина пристрою повинна становити не менше 70% віконного або дверного отвору, якщо площа обмежена, слід вибирати тонкі радіатори.

Підбір вбудовуваного конвектора опалення – непросте завдання. Мікроклімат і технічні умови в кожному окремому випадку вимагають точних розрахунків. Слід звернути увагу на висоту і площу приміщення, вікон, можливості підключення до інженерних мереж, вимоги до тепловіддачі. Вузькі конвектори полегшують підготовку ніші, але поступаються за потужністю широким внутрішньопідлоговим конвекторам. У Full-House можна купити будь-які опалювальні прилади на замовлення по найкомфортнішим цінам.


Переваги внутрішньопідлогових конвекторів


Панорамні вікна до підлоги стали звичним архітектурним трендом. Зниження тепловтрат, є першочерговим і вельми витратним питанням. Незважаючи на виробництво склопакетів з додатковими функціями, вирішити його повністю поки не вдається. Звичні радіатори, навіть якщо не брати до уваги зовнішній вигляд, вирішують проблему частково, створюючи нерівномірні зони холодного і теплого повітря.

Переваги внутрішньопідлогових конвекторів опалення:

 1. Основне або додаткове джерело тепла
 2. Рівномірний розподіл повітряних потоків.
 3. Відсутність протягів, перепадів температур, надмірної вологості
 4. Можливість управління через розумний будинок.
 5. Естетичний зовнішній вигляд.
 6. Простота обслуговування.
 7. Економічність.
 8. Ціну можна порівняти зі стандартними радіаторами високого класу

Внутрішньопідлогові конвектори розрізняються за потужністю, для збільшення ККД їх оснащують вентиляторами. Пристрій буквально втягує охолоджені повітряні маси і випускає їх зігрітими. У комнапіі Full-House можна також придбати комплектуючі для систем опалення за ринковою ціною.

Внутрішньопідлогові фанкойли встановлюють поблизу віконних або дверних отворів на відстані 10-20 см., іноді уздовж стін. Вони відмінно справляються з завданнями терморегуляції біля виходу на балкон або терасу. Для заміського будинку, де маленька втрата тепла призводить до серйозних затрат, внутрішньопідлоговий конвектор стане відмінним рішенням. При монтажі в підвіконня вирішується проблема конденсату на склопакеті. Установка внутрішньопідлогового конвектора можлива у вологих приміщеннях: басейнах або лазнях. Вузькі моделі (від 160 мм) забезпечують опалення сухих інтер'єрів..


Установка внутрішньопідлогового конвектора


Радіатори у підлогу з примусовою конвекцією завжди вимагають електроенергії. При монтажі встановлюють модуль, що виконує функції трансформатора і здійснює управління режимами. Ми також займаємося монтажем внутрішньопідлогових конвекторів і надаємо гарантії на всі послуги та обладнання.

Внутрішньопідлоговий конвектор монтується в попередньо підготовлену нішу в підлозі з урахуванням стиків і ізоляції. Висота в цьому відношенні має визначальне значення. У комплекті поставляється рамка, яка нівелює розширення і стиснення підлогового покриття, і міцна захисна решітка, що виконує також декоративну функцію.

 • Гідравлічне підключення

фото водяного внутрішньопідлогового конвектора

Підключення водяного внутрішньопідлогового конвектора виконують двома способами: на гнучких шлангах або за допомогою сталевого подаючого і запірного клапана. Для регулювання температури використовують термоголовку з виносним датчиком або сервопривід, купити які теж можна у нас.

 • Електричне підключення

фото електричного внутрішньопідлогового конвектора

Електричні внутрішньопідлогові конвектори встановлюють за кількома схемами, блок управління розміщують в найбільш зручному місці. На нашому сайті можна купити внутрішньопідлогові конвектори з механічним або електронним терморегулятором, інтеграція в кліматичні системи забезпечить подачу сигналів від кімнатного термостата.


Виробники внутрішньопідлогових конвекторів


У Full-House представлений широкий вибір внутрішньопідлогових конвекторів опалення кращих марок Європи і України. Асортимент підібраний за параметрами оптимального співвідношення вартості та якості. Прайс-лист на моделі даних виробників ви зможете знайти на нашому сайті. Виробники:

Бренд виробника Країна виробництва

Carrera

Україна

Isan

Чехія

Minib

Чехія

Jaga

Бельгія

Kermi

Німеччина

Purmo

Фінляндія

Klima

Словенія

Zehnder

Швейцарія

Verano

Польща


Дизайн внутрішньопідлогових конвекторів в інтер'єрі


фото конвекторів у підлогу в інтер'єрі

У комплектацію входить елегантна решітка з алюмінію або сталі. У Full-House можна купити будь-які види решіток, відповідні витриманому стилю інтер'єру: з металу і деревини благородних порід. Можливе замовлення довгих панелей без стиків за низькою ціною. Виберіть розмір і колір, оцініть фото і відео готових об'єктів в нашій галереї.


Замовте внутрішньопідлоговий конвектор в Full-House


Співпрацювати з Full-house надійно і вигідно! Наші фахівці допоможуть з вибором вмонтованого радіатора у підлогу або візьмуться за проект з узгодженням всієї документації, проведуть всі розрахунки.

УВАГА! Для дизайнерів та архітекторів компанія Full-House пропонує додаткові знижки.

У наших клієнтів є можливість придбати внутрішньопідлогові конвектори опалення за спеціальною ціною, постійно діють акції і проводяться розпродажі. Діє бескоштовна доставка по Київу. Запрошуємо відвідати наш шоу-рум у м. Вишневому ЖК "Акварелі 2" вул. Освіти 19 де ви можете купити внутрішньопідлогові конвектори опалення з бескоштовною доставкою по Київу.

Питання-відповідь ❓
→ ✅ Внутрішньопідлогові конвектори - як вибрати?
→ ✅ Внутрішньопідлогові конвектори - яка ціна?
→ ✅ Внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором або без?
→ ✅ Внутрішньопідлогові конвектори: принцип роботи
→ ✅ Кращий час для установки внутрішньопідлогового конвектора
→ ✅ Що таке внутрішньопідлоговий конвектор?
→ ✅ Як правильно розрахувати потужність внутрішньопідлогового конвектора?
→ ✅ Як чистити внутрішньопідлогові конвектори?
31 581 ГРН
БрендIsan Довжина1000 Висота65 мм Ширина250 Площа опалення14
28 622 ГРН
БрендIsan Довжина1100 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення14
30 880 ГРН
БрендIsan Довжина1200 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення16
37 794 ГРН
БрендIsan Довжина1500 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення22
40 052 ГРН
БрендIsan Довжина1600 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення24
42 356 ГРН
БрендIsan Довжина1700 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення24
44 661 ГРН
БрендIsan Довжина1700 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення27
53 832 ГРН
БрендIsan Довжина2200 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення34
60 700 ГРН
БрендIsan Довжина2500 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення40
67 567 ГРН
БрендIsan Довжина2800 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення46
72 130 ГРН
БрендIsan Довжина3000 мм Висота65 мм Ширина250 Площа опалення48
41 942 ГРН
БрендIsan Довжина1500 мм Висота80 мм Ширина200 Площа опалення17
54 432 ГРН
БрендIsan Довжина2000 мм Висота80 мм Ширина200 Площа опалення25
45 076 ГРН
БрендIsan Довжина1500 мм Висота80 мм Ширина250 Площа опалення25
6 400 ГРН
БрендCarrera Довжина1000 Висота110 Ширина180 Площа опалення3
7 280 ГРН
БрендCarrera Довжина1250 Висота110 Ширина180 Площа опалення4
8 280 ГРН
БрендCarrera Довжина1500 мм Висота110 Ширина180 Площа опалення5
Показати ще 17 товарів
Фильтры товаров
Бренд
Країна виробництва
Ціна

ГРН  –  ГРН

 • 5800ГРН
 • 172440ГРН
Висота

 – 

 • 50
 • 200
Ширина

 – 

 • 100
 • 400
Довжина

 – 

 • 600
 • 4800
Потужність

 – 

 • 79
 • 11789
Площа опалення

 – 

 • 1
 • 153
Наявність
Підключення
За місцем установки
Ціновий сегмент
Тип конвекції
Тип опалення
Тип приміщення
По розміру