Плінтусні конвектори опалення

Як працює плінтусний конвектор опалення?


Плінтусний конвектор – це прилад опалення який працює, ґрунтуючись на принципі природної конвекції холодного і гарячого повітря. Робочий елемент плінтусного пристрою розігріває навколишнє повітря. Гаряче повітря піднімається вгору оскільки легше холодного. У свою чергу холодні повітряні маси надходять до нагрівального елементу конвектора.

За рахунок постійного змішування повітря, приміщення швидко і рівномірно прогрівається. Принцип роботи плінтусного конвектора опалення нічим не відрізняється від класичних приладів. Відмінність полягає в монтажі обігрівача. Він встановлюється під підлогу і його наявність видає лише вузька решітка під стіною.

Купити плінтусний конвектор можна в нашому інтернет-магазині. Оскільки він має приховану установку монтаж можливий в дерев'яному будинку, під панорамні вікна у великих приміщеннях або офісі. Такий конвектор легко впишеться в будь-який інтер’єр. Він відмінно підійде для заміського будинку і навіть для вологих приміщень.


Переваги плінтусних конвекторів


Серед переваг плінтусних конвекторів опалення можна виділити три основні якості:

 1. Рівномірний прогрів приміщень. Він досягається за рахунок розташування пристрою на рівні підлогового плінтуса. Завдяки цьому вдається виключити появу холодних ділянок в повітряному потоці. При цьому за потужністю він анітрохи не поступається класичній батареї.
 2. Безпека. Цей важливий показник теж пов'язаний з особливістю монтажу. Оскільки радіатор плінтусного приладу знаходиться поза зоною пересування людей, то зникає ймовірність отримання опіків.
 3. Компактність. І знову ми повертаємося до особливостей монтажу. Плінтусний конвектор опалення не займає в приміщенні корисний простір. Навіть довгий прилад, зроблений на замовлення, легко впишеться в будь-який інтер'єр.

В той же час ціна таких пристроїв досить висока. Зручність і функціональність вимагають певних грошових вкладень. Також варто враховувати і необхідність розкриття підлоги при монтажі. Але ці «недоліки» з лишком компенсуються високою функціональністю і простотою експлуатації.

Різновиди плінтусних конвекторів

Плінтусні конвектори опалення діляться на два типи:

 • гідравлічний;
 • електричний.

Як випливає з назви, відмінність цих типів полягає в джерелі тепла. Водяний плінтусний конвектор використовує в своїй роботі звичайну воду і може бути включений в загальну систему опалення. Ціна такого пристрою трохи нижче ніж у електричного, однак комутація до системи опалення більш складна.

Електричне обладнання не вимагає підключення до комунікацій. Такий обігрівач легко підключається до електричної розетки або виділеної лінії живлення. Сталевий нагрівальний елемент великої площі забезпечує швидкий прогрів повітря.

ВАЖЛИВО! При використанні плінтусних конверторів з електричним нагрівальним елементом, варто враховувати вартість електроенергії.

Важливою перевагою електричних плінтусних конвекторів є простота установки. При наявності мінімального досвіду в електромонтажних роботах установка може бути проведена самостійно без виклику фахівця.


Особливості монтажу


Деякі покупці, бажаючи заощадити на монтажних роботах або в силу власних захоплень, воліють виконувати монтажні роботи самостійно. Для таких клієнтів наші менеджери підготували кілька порад які дозволять провести установку правильно. До них відносяться:

 1. При покупці плінтусного конвектора водяного типу варто відразу визначитися з типом підводки трубопроводу – бічний або з торця. Надалі це позбавить вас від проблем зі зручністю з'єднання комунікацій.
 2. Електричний плінтусний конвектор не вимагає комутації з опалювальною системою приміщення. Однак більшість моделей в силу своєї потужності зажадають прокладки окремих силових ліній.
 3. Для того щоб плінтусний конвектор функціонував на повну потужність і дотримання рекомендацій виробника необхідно залишати не менше 2 сантиметрів між підлогою та конвектором. Це дозволить забезпечити якісну конвекцію повітря.
 4. Після підключення водяного плінтусного конвектора до комунікацій необхідно ретельно перевірити всі місця з'єднань перед експлуатацією.
 5. Не забувайте про техніку безпеки та обов’язково виконайте заземлення плінтусних обігрівачів.

Чому варто купити у нас


Офіційний сайт компанії Full-House дає вам прекрасну можливість купити плінтусний конвектор класичної конструкції. Також ви можете підібрати на свій смак декоративний конвектор. Наша компанія співпрацює з провідними виробниками опалювального обладнання:

Виробник Країна виробництва

Carrera

Україна

Isan

Чехія

Minib

Чехія

Jaga

Бельгія

Kermi

Німеччина

Purmo

Фінляндія

Zehnder

Швейцарія

Verano

Польща

Нагадаємо, що шоурум компанії Full-House знаходиться в Вишневому ЖК Акварелі 2 (Києво-Святошинський район). Доставка здійснюється по Україні та в Києву. Ціна на обладнання залежить від конкретної моделі і її комплектації. Подивіться наш каталог з якісними фото і підберіть для себе оптимальний варіант обладнання.

→ ✅ Плінтусний конвектор водяний це?
→ ✅ Установка плінтусного конвектора
→ ✅ Чи може плінтусний конвектор замінити опалення?
→ ✅ Що таке конвектори плінтусного типу?
3 080 ГРН
БрендCarrera Довжина1000 Висота60 Ширина180 Площа опалення3
3 520 ГРН
БрендCarrera Довжина1250 Висота60 Ширина180 Площа опалення5
3 960 ГРН
БрендCarrera Довжина1500 мм Висота60 Ширина180 Площа опалення6
4 840 ГРН
БрендCarrera Довжина1750 Висота60 Ширина180 Площа опалення8
5 280 ГРН
БрендCarrera Довжина2000 мм Висота60 Ширина180 Площа опалення9
5 720 ГРН
БрендCarrera Довжина2250 Висота60 Ширина180 Площа опалення10
6 600 ГРН
БрендCarrera Довжина2500 мм Висота60 Ширина180 Площа опалення12
5 280 ГРН
БрендCarrera Довжина1000 Висота60 Ширина210 Площа опалення5
6 160 ГРН
БрендCarrera Довжина1250 Висота60 Ширина210 Площа опалення7
7 480 ГРН
БрендCarrera Довжина1500 мм Висота60 Ширина210 Площа опалення9
8 800 ГРН
БрендCarrera Довжина1750 Висота60 Ширина210 Площа опалення11
9 680 ГРН
БрендCarrera Довжина2000 мм Висота60 Ширина210 Площа опалення13
11 000 ГРН
БрендCarrera Довжина2250 Висота60 Ширина210 Площа опалення14
12 320 ГРН
БрендCarrera Довжина2500 мм Висота60 Ширина210 Площа опалення16
Фильтры товаров
Бренд
Країна виробництва
Ціна

ГРН  –  ГРН

 • 3080ГРН
 • 12320ГРН
Висота

 – 

 • 60
 • 60
Ширина

 – 

 • 180
 • 210
Потужність

 – 

 • 291
 • 1295
Площа опалення

 – 

 • 3
 • 16
Наявність
Підключення
Ціновий сегмент
Наявність вентилятора
Тип конвекції
Тип опалення
Тип приміщення
Колір
По розміру