Гарантія якості та післягарантійного обслуговування

Купуючи товари в інтернет-магазині Full-House, ви можете бути впевнені в якості опалювального обладнання. Вся продукція поставляється з відповідними сертифікатами і документами, що підтверджують якість.


Тільки сертифіковані товари


Ми формуємо асортимент інтернет-магазину з кращих вітчизняних і закордонних брендів. Співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, чию продукцію офіційно поставляємо в Україну.

Full-House є амбассадором відомого бренду Isan. Чеський виробник опалювальних приладів з більш ніж 60-річною історією – це ще один доказ нашого досвіду і привід довіри до фірми.За весь час існування ми продали більше 20 000 радіаторів, 10 000 конвекторів і 10 000 рушникосушок. Жоден клієнт не залишився без належного обслуговування.


Про гарантії


Ми несемо відповідальність за всю продукцію, яка представлена в нашому магазині. Full-House дає гарантію і надає післягарантійне обслуговування. Гарантія оформляється офіційно, прописується в технічному паспорті і завіряється нашою особистою печаткою.

Для гарантійного обслуговування важливо дотримати кілька умов:

  1. Поломка сталася з вини виробника. У список гарантійних причин для ремонту входять: заводський брак, проблеми при транспортуванні товару силами виробника або нашого магазину.
  2. У вас зберігся гарантійний чек. Без документів ми не зможемо прийняти опалювальні прилади на ремонт.
  3. У разі виявлення браку або поломки ми запропонуємо вам повернення або заміну опалювального приладу.

У будь-який момент ви можете зателефонувати нам на гарячу лінію і уточнити будь-яке питання, пов'язане з правилами гарантійного обслуговування техніки!