Дизайнерські радіатори «ТERMA» польська компанія по виробництву опалювального обладнання «ТЕРМА» стала випускати з 2002 року. Заснований же бренд був в 1991 фірмою «TermaE. Brylowski». Декоративні обігрівачі з основних модельних лінійок виробляються по трубчастій технології. Крім цього, компанія пропонує дорогі та унікальні пристрої опалення преміум класу виготовлені і по іншим сучасним технологіям.


Особливості продукції «ТERMA»


Займаючись виробництвом красивих і незвичайних дизайнерських радіаторів «ТERMA» в першу чергу прагнуть задовольнити потреби своїх клієнтів. В результаті на ринку з'являються все нові елітні моделі, які відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі. В процесі виробництва вся продукція піддається багаторівневому контролю.

Інженери і дизайнери компанії прагнуть до інновацій і це дає можливість купити дизайнерські радіатори «ТERMA» найвищої якості. У «ТERMA» розроблена власна технологія з'єднання трубчастих обігрівачів, що значно підвищує їх естетичний вигляд.

Всі дизайнерські радіатори «ТERMA» в процесі виробництва піддаються перевірці на предмет течі. Додаючи до цього покриття високої якості бренд дає гарантію на свою продукцію 8 років, що звучить вельми надихаюче. Саме тому, незважаючи на вартість, дані обігрівачі користуються стійким попитом у покупців. Якщо ви захочете купити обігрівачі цієї компанії, то на нашому сайті вони представлені трьома основними типами:

 1. Горизонтальні.
 2. Вертикальні.
 3. Трубчасті.

Крім цих напрямків ви можете подивитися фото і відео в каталозі і купити радіатори класичного типу прославленого бренду.


Горизонтальні дизайнерські радіатори «ТERMA»


Горизонтальні рішення представлені моделями, виконаними в самих різних стилях: від футуризму до стим-панка. Ціна на них залежить від матеріалу виготовлення, розміру і технічних параметрів. Доступно безліч кольорових рішень, серед яких завжди можна вибрати оптимальний варіант.


Вертикальні дизайнерські радіатори «ТERMA»


Серед вертикальних дизайнерських радіаторів «ТERMA» також є з чого вибрати. Моделі дуже красиві, при цьому повністю функціональні. Якщо ви хочете купити дизайнерські радіатори «ТERMA» зверніть увагу на цікаву кутову модель «OUTCORNER». Це незвичайне дизайнерське рішення дозволяє ефективно використовувати «втрачені» в приміщенні місця у вигляді колон і виступаючих площин. Особливо це актуально на невеликій площі.


Трубчасті дизайнерські радіатори «ТERMA»


Трубчасті дизайнерські радіатори «ТERMA» часом просто вражають уяву. Прикладом може служити модель «PERŁA», що представляє собою елегантну фігуру з двох переплетених між собою хромованих труб, також доступна модель з блискучого металу з прозорим покриттям синього кольору.


Переваги дизайнерських радіаторів «ТERMA»


Компанія приділяє велику увагу актуальним тенденціям, які з'являються на ринку опалювального обладнання. Дизайнерські радіатори «ТERMA» – це гарантія елегантного дизайну, високої функціональності і чудової якості. Завдяки широкому вибору оригінальних моделей, за допомогою цих обігрівачів будь-якому інтер'єру легко надається винятковий вигляд.

ЦЕ ЦІКАВО! З брендом співпрацюють кращі проектувальники і дизайнери-розробники опалювального обладнання.

Компанія є постійним учасником і організатором багатьох конкурсів і неодноразово удостоювалася престижних нагород в області створення опалювальних систем. Цінова політика бренду цілком обґрунтована, враховуючи якість продукції і сміливий дизайн. Крім цього, дизайнерські радіатори «ТERMA»:

 • довговічні;
 • функціональні;
 • ексклюзивні.

Плюси і мінуси дизайнерських радіаторів «ТERMA»

ПЕРЕВАГИ

НЕДОЛІКИ

Тривалий термін експлуатації

Відчутна ціна

Відмінні показники тепловіддачі

Необхідність використовувати фірмові комплектуючі при ремонті

Унікальність моделей

Деякі моделі не реставруються і вимагають повної заміни

Світовий рівень якості

 


Як купити дизайнерські радіатори «ТERMA» від офіційного представника Full-House


В інтернет-магазині Full-House, а також шоурумі в місті Вишневе, ЖК «Акварелі 2» (Києво-Святошинський район) ви можете купити дизайнерські радіатори «ТERMA», вивчивши прайс і відгуки на продукцію. Ми є офіційним представником компанії в Києві та Україні тож ви можете бути впевнені в якості запропонованого товару, що підтверджують відповідні сертифікати. Якщо ви хочете красивий і функціональний обігрівач, то оптимальне рішення – це купити дизайнерський радіатор «ТERMA».

79 060 ГРН 50 740 ГРН
Ви економите: 28 320 ГРН
БрендTerma Висота290 Ширина1540 мм Площа опалення21 КолірRAL 9011
Фильтры товаров
Бренд (1)
Країна виробництва
Ціна

ГРН  –  ГРН

 • 50740ГРН
 • 50740ГРН
Висота

 – 

 • 290
 • 290
Ширина

 – 

 • 1540
 • 1540
Потужність

 – 

 • 1609
 • 1609
Площа опалення

 – 

 • 21
 • 21
Наявність
Підключення
Спосіб монтажу
Тип опалення
Тип приміщення
Матеріал корпусу
Колір
По розміру